صناعة الأحذية

Çin ve Türkiye’den aljawwal cihazlarınızla seyahat etmeden ve masrafsız…!

admin تعليقات 0 Eylül 26, 2019

Yeni bir tüccar mısınız yoksa ticareti mi düşünüyorsunuz? Bir tüccar mısınız ve işinizi genişletmek ve genel olarak toptancılar ile ilgilenmek ister misiniz?
Çin’den ve Türkiye’den iş yapmak ister misiniz? Evet cevabı verdiyseniz, şimdi doğru yerdesiniz ve Çin’den ve Türkiye’den ithal etmek için ilk adımı aldınız.
Türkiye pazarı, geçtiğimiz yıllarda ithalat ve ihracat pazarında dikkat çekici bir toparlanma yaşadı ve Türkiye, Almanya, Rusya, İtalya, Fransa ve Çin gibi birçok büyük ülkede ithal mallar için önemli bir destinasyondur.
Buna ek olarak, Çin, dünyanın birçok ülkesine çeşitli mallar ithal ediyor ve Çin, ABD ve Almanya’nın önünde, geçen yıl mal ihracatının değerinin, 1.55 trilyon dolara kıyasla 2.26 trilyon dolara ulaştığı geniş bir marjla önde ABD ihracatı ve 1.4 trilyon dolarlık Almanya ihracatı.
Türkiye tarafından ihraç edilen bazı mallara örnekler
Metaller: bakır, demir, cıva, manganez.
Tarım ve gıda: pamuk, incir, üzüm, zeytin, buğday unu, arpa, domates, elma, sebze.
Sektörde: tekstil endüstrisi, hayvansal ve bitkisel yağlar, plastikler, ham odunlar ve bunların ürünleri, her türlü ev eşyaları, şeker, çimento, lastikler, otomobil parçaları.

Türkiye’den ithalat ile ilgili önemli ipuçları ve bilgiler
Çin’den ve Türkiye’den kapsamlı ticaret hizmetleri sunuyoruz, tek yapmanız gereken Çin’den ithal etmek istediğiniz ürünleri seçmek (ayakkabı veya giyim ürünleri) ve gerisini bize bırakmak.
Türkiye’den mümkün olan en düşük maliyetle ithalat teklifleri alabilmeniz için, piyasayı daha iyi ve daha derin bir şekilde inceledikten sonra, deneyim ve bilgi toplama yoluyla işinizi büyütmek istiyoruz.
Çin ve Türk fabrikaları, toptancılar, malların nakliye yolları, yazışmalar, numune alma, malların kalite muayenesi ve daha fazlası hakkında gerekli adresleri ve yeterli ve ayrıntılı bilgileri sağlamak gibi bir çok hizmetimiz daha var.

Sadece bizimle iletişime geçin ve ithal etmek istediğiniz malları seçin;% 100 memnuniyet garantisi ile gerisini biz hallederiz
Seyahat etmeniz gerekmeyen hizmetlerimizle adım adım tam öneri ve ithalat ayrıntıları sağlayacağız.
Soruşturma için gönderinizi aljawwal kontrol ile:
AlJawal ürünlerini görüntülemek için lütfen linke tıklayın: https://ajfootwear.com/shop/

0 تعليقات

Bir cevap yazın